Montana Finance

Mar 16 2019

Kasutatud Autode Müük Tallinnas, NP AUTOD OÜ, autode.

#Autode


Kasutatud autode müük

On üks polulaarsemaid autodega seotud teenuseid ning ehkki selles valdkonnas tegutsevad mitmed ettevõtted, suudavad kõnealust teenust tõeliselt kvaliteetselt ning usaldusväärselt pakkuda vaid üksikud.

Viieaastase kogemusega NP Autod OÜ valikust leiate ainult hästi hoitud, heas korras ning taskukohase hinnaga kasutatud autod, olenemata sõiduki vanusest või margist.

Kui sõiduki eest täishinna maksmine peakski Teile mingil põhjusel keeruliseks osutuma, pakume ka auto järelmaksu võimalust , mille saate soovi korral vormistada meie juurest lahkumata.

NP AUTOD OÜ

NP Autod on viiaastase kogemusega ettevõte, mille teenuste hulka kuulub kasutatud autode müük, ost ning vahetus. Kui kaalute uue sõiduki soetamist, kuid uhiuus auto tundub Teile liiga kulukas, on kasutatud autod igati mõistlik lahendus.

Kvaliteet

Kõik müügis olevad kasutatud autod on läbinud põhjaliku eelkontrolli, mille tulemusel saate olla kindel, et Teie uus sõiduvahend teenib Teid veel kaua.

5 AASTANE KOGEMUS

Valige veebilehelt sobiv auto

Tulge müügiplatsile autoga tutvuma

Tehke proovisõit teie poolt valitud sõidukiga

Vajadusel aitame järelmaksulepingu vormistamisega

Oletegi autoomanik

Informatsioon klientidele

Oma töös oleme seadnud enesele eesmärgiks kliendisõbraliku ning professionaalse teeninduse, olenemata sellest, kas kõne all on ostutehing, sõiduki vahetus või kasutatud autode müük kvaliteetsest ning asjatundlikust klienditeenindusest saab osa iga meie klient.

Lisaks kliendisõbralikkusele ning asjatundlikkusele püüame alati leida võimaluse, kuidas kõik tehingud Teie jaoks võimalikult mugavaks teha. Mõistame hästi, et Teie aeg on Teie jaoks väärtuslik, mistõttu ei raiska me seda asjatult, vaid keskendume Teiega kontakteerudes vaid sellele, mis on olulisim konkreetne tehing ning sellega seonduv.

Sama suhtumist praktiseerime ka muudes asjaajamistes, vältides seeläbi asjatut rahalist ning ajalist kulu. Selle tulemusel suudame Teile pakkuda parimat teenindust, taskukohase hinna eest.

NP Autod see on kvaliteetne kasutatud autode müük.
Written by MONEY


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *